راهنما خرید بهترین هندزفری و هدفون بلوتوث
30آبان 0

راهنما خرید بهترین هندزفری و هدفون بلوتوث

گوش دادن به موسیقی باعث ایجاد هیجان و اشتیاق بیشتری هنگام ورزش کردن است و معمولا استفاده از هندزفری های سیمی هنگام ورزش مقداری اذیت کننده است و پارگی و کوتاه بودن سیم ها، شاید همیشه دغدغه افراد باشد.

استفاده از از هندزفری و هدفون های بلوتوث علاوه بر قرار گرفتن راحت در گوش، مشکلاتی مانند هندزفری های سیمی را ندارد و تنها با یک کلیک ساده می توان به گوشی خود وصل کرد.

هندزفری و هدفون های بلوتوث (بی سیم ) کاربردهای فراوانی دارند که علاوه بر گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود، هنگام رانندگی نیز تمرکز راننده را به هم نمی ریزد و تنها با یک تاچ ساده هندزفری می توان به راحتی به تماس های ورودی خود جواب داد.

بررسی انواع هندزفری و هدفون های بلوتوث از گذشته تا به امروز

هدفون های دور گوش

شاید به خاطر اندازه بزرگ هدفون های دور گوش، این مدل از هدفون ها جزو بزرگ ترین هدفون ها باشند و با اندازه بزرگی که دارند به راحتی اطراف گوش شما را می پوشانند و هیمن موضوع باعث می شود که صدای مزاحم اطراف را از بین ببرد و کیفیت خروجی صدا بهتری را به کابر منتقل کند اما تنها ایرادی که می توان از مدل هدفون های دور گوشی گرفت، اندازه بزرگ این مدل هدفون ها است که شاید مقداری ناخوشایند باشد.

هدفون های گردنی

یکی دیگر از انواع هدفون ها، هدفون های گردنی است که برای افرادی ورزش زیاد در طول روز انجام میدهند بسیار مناسب است و همچنین برای کسانی که تمایل به استفاده از هدفون هایی که روی سر قرار می گیرند را ندارد یکی از بهترین انتخاب ها است.

نکاتی که هنگام خرید هندزفری و هدفون بلوتوث

با توجه به تنوع زیاد هندزفری و هدفون های بلوتوث و بی سیم در بازار انتخاب یک هدفون، متناسب با نیاز شما، شاید مقداری سخت باشد.

نکاتی مهمی که قبل از خرید هر نوع هندزفری و هدفونی که باید حتما رعایت کنید

اندازه و سایز هدفون

اگز شما هم استفاده زیادی از هندزفری های بلوتوث می کنید، احتمال زیاد اندازه و سایز هندزفری و هدفون بلوتوث برای شما اهمیت دارد، هنگام خرید هندزفری بی سیم حتما به اندازه و سایز آن دقت کنید تا در استفاده های طولانی مدت از هندزفری دچار مشکل نشودید.

کیفیت صدای خروجی هدفون

یکی از مهم ترین نکته ای که هنگام خرید هندزفری باید به آن توجه داشته باشید کیفیت و تفکیک صدای خروجی هدفون بی سیم است که با توجه به بازه قیمتی که دارد، خروجی صدای مناسب را داشته باشد

قابلیت تعویض باتری

استفاده بلند مدت از هندزفری های بلوتوث شاید منجر به خرابی باتری آن های شود، یک سری از هندزفری های بلوتوث دارای باتری هایی هستند که بعد استفاده بلند مدت که عمر باتری هندزفری کاهش می یابد و با تعویض باتری به راحتی همانند روز اول خود می تواند شارژ دهی داشته باشد اما برخی دیگر از مدل ها از باتری های یک بار مصرف استفاده می کنند.

قیمت هدفون ها

اساسی ترین نکته ای که هنگام خرید هدفون و هندزفری بلوتوث همیشه کاربران با آن مواجه هستند ، قیمت هدفون های بلوتوث است. قبل از انجام هر کاری تنها کافی است که مشخص کنید چه مقدار بودجه برای خرید هندزفری می خواهید هزینه کنید. با انتخاب بودجه خود، مدل هایی که در بازه قیمتی شما قرار ندارند حذف می شوند و انتخاب یک هندزفری خوب و باکیفیت بسیار راحت تر می شود.

مهم ترین سوالاتی که کاربران قبل از خرید هندزفری و هدفون های بلوتوث برایشان پیش می آید.

  1. بهترین نوع باتری مربوط به کدام نوع از هندزفری و هدفون ها است؟

هدفون های روی گوش به دلیل سایز بزرگ تری که دارند جز هدفون هایی هستند که بهترین باتری را دارند.

  1. گران ترین هندزفری و هدفون های بلوتوث

هدست و هدفون های گیمینگ جز گران ترین هندزفری های بازار هستند.